BEZPEČNOST V POHYBU

Chcete jezdit bezpečněji? Přijďte si vyzkoušet nejvyspělejší asistenční systémy ve vozech Kia, které s bezpečností za volantem pomáhají.

V rámci našich testovacích jízd vás čeká praktická ukázka technologií na podporu bezpečnosti. Ukážeme vám, jak fungují nejzajímavější asistenty, a v jakých dopravních situacích se dají použít.

Dále si budete moci vyzkoušet speciální brýle simulující únavu a systémy ve vozech Kia, které vám mohou být v takových případech praktickými pomocníky. Otestujete parkování pomocí nejpokročilejších parkovacích asistentů a poradíme vám, jak správně a bezpečně sbalit do auta vše potřebné na dovolenou.

Celou testovací jízdou i doplňkovými aktivitami vás provedou naši zkušení promotéři Kia.

SOUTĚŽ

Každý víkend navíc hrajeme o dárkový voucher na Kurz bezpečné jízdy na polygonu Autodromu Most.

Celodenní kurz bezpečné jízdy pro každého řidiče, který myslí na bezpečí své a celé své rodiny při jízdě v autě. Kurz bezpečné jízdy na mosteckém polygonu není jen zážitkem ze školy smyku. Budete se učit nejen zvládat nejčastější krizové situace, ale také nehodě předcházet. Na výcvikových plochách si vyzkoušíte krizové brzdění na suché, mokré nebo velmi kluzké vozovce připomínající sníh či námrazu, a to nejen na rovině, ale také v kopci a v zatáčce. Nedílnou součástí výcviku je zvládání smyku zadní a přední nápravy.

Chcete soutěžit?

Stačí se zúčastnit testovacích jízd a vyplnit soutěžní kartu.

Více informací a pravidla soutěže v místě konání nebo ZDE.